• English
  • Polski
  • Deutsch
  • Kontakt

    Airwent System

    Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

    Ul. Mizikowskiego 3
    05-082 Stare Babice
    NIP: 5223027381, REGON: 361291288, BDO 000273856

    Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy
    Kapitał zakładowy 4 900 535,00 PLN, KRS: 0000553165

    Magazyn /Biuro /Produkcja:

    Ul. Mizikowskiego 3
    05-082 Stare Babice,

    +48 22 733 25 94,

    +48 22 733 25 84
    biuro@airwent-system.pl

    Godziny otwarcia:
    Biuro: Poniedziałek – Piątek 8.00 – 16.00
    Magazyn: Poniedziałek – Piątek 7.00-17.00

    BIURO ZARZĄDU

    +48 22 733 25 76
    sekretariat@airwent-system.pl

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    ZARZĄD

    Wojciech Kazimierski – Prezes Zarządu
    sekretariat@airwent-system.pl

    Dział Obsługi Klienta

    biuro@airwent-system.pl
    +48 22 733 25 94, +48 22 733 25 84

    Wiktoria Dziurdziak – Kierownik Działu Handlowego
    +48 504 831 592, +48  22 733 25 94
    w.dziurdziak@airwent-system.pl

    Łukasz Dzianach
    +48 516 812 914, +48 22 733 25 84
    l.dzianach@airwent-system.pl

    Export/ Import Manager

     
    +48 22 733 25 94
    export@airwent-system.pl

    Dział Sprzedaży

    Mateusz Siarniak
    +48 695 627 282
    m.siarniak@airwent-system.pl

    Karol Ochnio
    +48 515 732 175
    k.ochnio@airwent-system.pl

    Dział Produkcji

    produkcja@airwent-system.pl

    Zenon Sieczka
    Kierownik Produkcji
    +48 22 733 26 10
    +48 572506801
    z.sieczka@airwent-system.pl

    Robert Papież
    Główny Technolog
    +48 22 733 26 11
    +48 517 454 160
    r.papiez@airwent-system.pl

    Krzysztof Hryniewicki
    Technolog
    +48 22 733 26 11
    k.hryniewicki@airwent-system.pl

    Bartłomiej Jaskuła
    Technolog
    +48 22 733 26 11
    b.jaskula@airwent-system.pl

    Kinga Zglejszewska
    Kierownik Działu Przygotowania Produkcji
    +48 22 733 26 10
    +48 693 627 282
    k.zglejszewska@airwent-system.pl

    Magazyn i Logistyka

    Lech Sulik
    Kierownik magazynu

    +48 22 733 25 93
    l.sulik@airwent-system.pl

     

     

     

     

    Mariusz Frąckowiak
    Pracownik magazynu

    +48 502 150 446
    m.frackowiak@airwent-system.pl

     

     

    Marketing i System Zarządzania Jakością

    Katarzyna Budzyńska
    Pełnomocnik ds. Marketingu i Systemu Jakości
    +48 22 733 25 76
    +48 603 554 464
    k.budzynska@airwent-system.pl

    Księgowość

    Katarzyna Szeniawska
    Główna Księgowa
    +48 22 733 25 99

    +48 509 749 816
    ksiegowosc@airwent-system.pl

    Weronika Jankowska
    Księgowa
    +48 22 733 25 87

    +48 798 981 995
    ksiegowosc@airwent-system.pl

    Kadry

    Maria Bratys
    Specjalista ds. administracyjno-kadrowych
    +48 22 733 25 90

    +48 661 627 282
    m.bratys@airwent-system.pl

    Okazja- Klimatyzatory KAISAI + Elementy montażowe - Atrakcyjna oferta cenowa!