• English
  • Polski
  • Deutsch
  • Kontakt

    Airwent System Sp. z o.o.

    Ul. Mizikowskiego 3
    05-082 Stare Babice
    NIP: 5222822248, REGON: 140225242

    Nr rejestrowy 000020088 (BDO) -Baza danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami

    Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie,
    XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
    Kapitał zakładowy – 51000 zł
    KRS: 0000245722
    Godziny otwarcia:
    Biuro: Poniedziałek–Piątek 8 – 16
    Magazyn: Poniedziałek-Piątek 7-17
    Tel. +48 22 733 25 90
    Fax +48 22 733 25 91
    E-mail biuro@airwent-system.pl

     

    BIURO ZARZĄDU

    +48 22 733 25 76
    +48 22 733 25 94
    sekretariat@airwent-system.pl

    Formularz Kontaktowy

    ZARZĄD

    Wojciech Kazimierski
    Prezes Zarządu

    Krzysztof Florczak
    Dyrektor Działu Produkcji i Logistyki
    +48 783 626 224
    k.florczak@airwent-system.pl

    Dział Obsługi Klienta

    zamowienia@airwent-system.pl
    +48 22 733 25 94

    Wiktoria Dziurdziak – Kierownik Działu Handlowego
    +48 504 831 592
    w.dziurdziak@airwent-system.pl

    Łukasz Dzianach
    +48 516 812 914
    l.dzianach@airwent-system.pl

    Export

    +48 22 733 25 99
    +48 572 506 801
    export@airwent-system.pl

    Dział Sprzedaży


    Radosław Brysiak
    +48 510 019 434
    r.brysiak@airwent-system.pl

    Mateusz Siarniak
    +48 695 627 282
    m.siarniak@airwent-system.pl

    Karol Ochnio
    +48 515 732 175
    k.ochnio@airwent-system.pl

     

    Dział Produkcji

    produkcja@airwent-system.pl

    Tomasz Ośko
    Kierownik działu produkcji
    +48 22 733 26 20
    +48 693 627 282
    Fax +48 22 733 25 80
    t.osko@airwent-system.pl

    Robert Papież
    Kierownik działu technologii
    +48 22 733 26 21
    +48 517 454 160
    Fax +48 22 733 25 80
    r.papiez@airwent-system.pl

    Krzysztof Hryniewicki
    Technolog
    +48 22 733 26 21
    Fax +48 22 733 25 80
    k.hryniewicki@airwent-system.pl

    Ewa Łuczak
    Specjalista ds. przygotowania produkcji
    +48 22 733 26 21

    +48 798 044 244
    Fax +48 22 733 25 80
    e.luczak@airwent-system.pl

    Magazyn i Logistyka


    Lech Sulik
    Kierownik magazynu
    l.sulik@airwent-system.pl




    Marketing i System Zarządzania Jakością

    Katarzyna Budzyńska
    Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu i Zakładowej Kontroli Produkcji
    +48 22 733 25 76
    +48 603 554 464
    k.budzynska@airwent-system.pl

    Księgowość

    Katarzyna Łyjak
    Główna Księgowa
    +48 22 733 25 87
    ksiegowosc@airwent-system.pl
    Weronika Jankowska
    Księgowa
    +48 22 733 25 87
    ksiegowosc@airwent-system.pl

    Kadry

    Maria Bratys
    Specjalista ds. administracyjno-kadrowych
    +48 22 733 25 90
    m.bratys@airwent-system.pl

     

     

    Zatrudnimy Technologów i Pracowników Produkcyjnych.